نام
ایمیل
 • چنان باش که به هر کس بتوانی بگویی مثل من باش
 • باران رحمت خدا همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم !
 • بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد . امام حسین علیه السلام
 • گشاده دست باش ،جاری باش ،كمك كن (مثل رود)
 • هرگز مگذار که خنده تو باعث گریه دیگری شود.
 • نزدیکترین حالات بنده به پروردگارت حالت سجده است . امام صادق علیه السلام
 • کافیست به آنچه در آرزویش هستید اعتقاد داشته باشید و خود را سزاوار آن بدانید.
 • قابلیت انعطاف داشته باشید، تنها همین یک خصوصیت که بتوانید شیوه کار خود را تغییر دهید موفقیت شما را تضمین میکند.
 • برگ در انتهاي زوال مي افتد و سيب در ابتداي كمال پس بيانديش چگونه خواهي افتاد همانند برگي زرد يا سيبي سرخ.
 • از زندگی خود لذت ببر بدون آن که آن را با زندگی دیگران مقایسه کنی
 • پيروزي آن نيست كه هرگز زمين نخوري، آنستكه بعداز هر زمين خوردني برخيزي.
 • فراموش نکن قطاري که از ريل خارج شده ممکن است آزاد باشد ولي راه به جائي نخواهد بر د ...
 • سعادت دیگران بخش مهمی از خوشتبختی ماست.
 • در برابر انتقادات اگر نادرست بود بی اعتنا باش/اگر غیر منصفانه بود عصبانی نشوید/اگر از روی نادانی بود لبخند بزنید /اگر عادلانه بود از آن درس بگیرید
 • اگركسی اشتباه كردآن رابه پوشان (مثل شب)
 • اگرمی خواهی دیگران خوب باشند خودت خوب باش (مثل آینه ) مولانا
 • آدم موثر و اثربخش کسی است که آینده اش رو می سازد نه این که آن را پیش بینی کند.
 • دو چیز را همیشه فراموش کن: اول به کسی خوبی کردی، دوم کسی به تو بدی کرده.
 • صبوری گذشتن از حق خود نیست بلکه تلاشی برای دوباره رسیدن است
جزئيات ثبت‌نام‌ سفر به كربلا اعلام شد دوره جديد اعزام به عتبات عالیات از 29 مرداد تا 15 مهر ماه

جزئيات ثبت‌نام‌ سفر به كربلا اعلام شد دوره جديد اعزام به عتبات عالیات از 29 مرداد تا 15 مهر ماه


گروه: اخبارگوناگون
تاریخ درج: 1392/4/23
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 1308

معاون مدیرحج و زیارت خراسان رضوی از انجام پیش‌ثبت‌نام برای دوره جدیدسفر به عتبات عالیات خبر داد.
رضا درگاهی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: متقاضیان تشرف به عتبات عالیات که مایل به اعزام از تاریخ 29 مرداد تا 15 مهر سال جاری هستند با تکمیل فرم مربوط در سایت پیش‌ثبت‌نام (http://atabat.haj.ir) می‌توانند برای خود و همراهانشان پیش‌ثبت‌نام کرده و کد رهگیری دریافت کنند.
معاون مدیر حج و زیارت خراسان رضوی افزود: شروع پیش‌ثبت‌نام از ساعت 9 صبح روز یکشنبه 23 تیرتا ساعت 24 روز یکشنبه 30 تیر خواهد بود.
وی در ادامه گفت:ثبت نام کنندگان می‌توانند نتایج قرعه‌کشی را روز سه‌شنبه اول مرداد روی سایت پیش‌ثبت‌نام (http://atabat.haj.ir) مشاهده کنند.
وی در خصوص مراحل و روش ثبت‌نام گفت: متقاضیان می‌توانند به یکی از دو روش گروهی، از یک تا هفت نفره (ثبت‌نام در این روش دستکم یک نفر و حداکثر تا هفت نفر است) وگروهی، فقط 35 نفره (ثبت‌نام در این روش باید حتماً 35 نفر کامل باشد) پیش‌ثبت‌نام را انجام دهند.
درگاهی تاکید کرد: افرادی که اقدام به ثبت‌نام 35 نفره می‌کنند، درصورتی که تعدادی از آن‌ها منصرف یا از آن گروه خارج شوند، (گروه جدید تشکیل دهند) و عدد گروه به کمتر از 25نفر کاهش یابد؛ گروه اولیه حذف شده و در قرعه‌کشی شرکت داده نخواهد شد.
معاون مدیر حج و زیارت خراسان رضوی خاطرنشان کرد: فقط 15درصد ظرفیت اعزام، ویژه اعزام‌های گروهی (گروه‌های 35نفره) است، بنابراین پیشنهاد می‌شود برای آنکه افراد از امکان بیشتری برای تشرف بهره‌مند شوند، در گروه‌های حداکثر تا هفت نفره ثبت‌نام کنند.
وی افزود: هر گروه از یک سرگروه و افراد زیرگروه (همراهان) تشکیل می‌شود که لازم است مشخصات کامل سرگروه و اطلاعات اولیه همراهان (کد ملی، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد) به‌صورت صحیح در فرم پیش‌ثبت‌نام سایت درج شود.
درگاهی تاکید کرد: هر نفر فقط یک بار و در یک گروه می‌تواند (به‌عنوان سرگروه یا همراه) پیش‌ثبت‌نام کند و چنانچه به هر دلیلی هر یک از افراد پیش‌ثبت‌نام شده (سرگروه یا همراهان) پس از ثبت‌نام و دریافت کد رهگیری، خواستار ثبت‌نام با گروه جدید یا جابه‌جایی اسامی گروه خود است، می‌تواند برای ثبت‌نام دوباره اقدام و کد رهگیری جدید دریافت کند، که در این‌صورت اطلاعات ثبت‌نامی در گروه قبلی حذف خواهد شد.
به گفته وی، کد ملی و مشخصات کلی متقاضیان تشرف با اطلاعات سازمان ثبت احوال تطبیق داده می‌شود و در صورت مغایرت، اطلاعات موجود در پایگاه ثبت‌احوال مبنای عمل خواهد بود، بنابراین در ثبت کد ملی دقت زیادی به‌عمل آورید. همچنین پس از پایان مهلت پیش‌ثبت‌نام (یکشنبه 30 تیرماه) امکان تغییرنام و مشخصات افراد ثبت‌نام شده میسر نیست.
معاون مدیر حج و زیارت خراسان رضوی خاطرنشان کرد: با توجه به اعلام اسامی افراد پذیرفته شده برای ثبت‌نام در کاروان‌ها از راه سیستم ارسال پیام کوتاه، ثبت شماره تلفن همراه سرگروه (یا یکی از نزدیکان وی) در فرم پیش ثبت‌نام الزامی است. در صورتی‌که تعداد افراد پیش‌ثبت‌نام شده از ظرفیت اعزام در ماه‌های اعلام شده در استان‌های مختلف بیشتر باشد، اولویت تشرف گروه‌ها براساس قرعه‌ تعیین و از راه همین سایت به آن‌ها اعلام می‌شود و افراد اضافه بر ظرفیت حذف خواهند شد.
درگاهی خاطرنشان کرد: همچنین داشتن گذرنامه با اعتبار حداقل شش ماه از تاریخ اعزام ضروری است. در ضمن فرزندان بالای 17 سال نیاز به گذرنامه مستقل دارند.
وی گفت: فقط افراد پذیرفته شده در قرعه‌کشی دارای اولویت اعزام‌اند و انتقال یا جای‌گزینی به دیگری، میسر نیست.

بستن http://www.r-sadeghi.ir/news/اخبار/1392-04-23-12-47-01.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط: