نام
ایمیل
 • دو چیز را همیشه فراموش کن: اول به کسی خوبی کردی، دوم کسی به تو بدی کرده.
 • اگرمی خواهی دیگران خوب باشند خودت خوب باش (مثل آینه ) مولانا
 • قابلیت انعطاف داشته باشید، تنها همین یک خصوصیت که بتوانید شیوه کار خود را تغییر دهید موفقیت شما را تضمین میکند.
 • پيروزي آن نيست كه هرگز زمين نخوري، آنستكه بعداز هر زمين خوردني برخيزي.
 • از زندگی خود لذت ببر بدون آن که آن را با زندگی دیگران مقایسه کنی
 • آدم موثر و اثربخش کسی است که آینده اش رو می سازد نه این که آن را پیش بینی کند.
 • هرگز مگذار که خنده تو باعث گریه دیگری شود.
 • اگركسی اشتباه كردآن رابه پوشان (مثل شب)
 • صبوری گذشتن از حق خود نیست بلکه تلاشی برای دوباره رسیدن است
 • سعادت دیگران بخش مهمی از خوشتبختی ماست.
 • نزدیکترین حالات بنده به پروردگارت حالت سجده است . امام صادق علیه السلام
 • در برابر انتقادات اگر نادرست بود بی اعتنا باش/اگر غیر منصفانه بود عصبانی نشوید/اگر از روی نادانی بود لبخند بزنید /اگر عادلانه بود از آن درس بگیرید
 • فراموش نکن قطاري که از ريل خارج شده ممکن است آزاد باشد ولي راه به جائي نخواهد بر د ...
 • کافیست به آنچه در آرزویش هستید اعتقاد داشته باشید و خود را سزاوار آن بدانید.
 • باران رحمت خدا همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم !
 • چنان باش که به هر کس بتوانی بگویی مثل من باش
 • بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد . امام حسین علیه السلام
 • گشاده دست باش ،جاری باش ،كمك كن (مثل رود)
 • برگ در انتهاي زوال مي افتد و سيب در ابتداي كمال پس بيانديش چگونه خواهي افتاد همانند برگي زرد يا سيبي سرخ.
جریان‌های سیاسی نباید شهردار را به شورای شهر تحمیل کنند

جریان‌های سیاسی نباید شهردار را به شورای شهر تحمیل کنند


گروه: اخبارگوناگون
تاریخ درج: 1392/4/23
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 1451

 

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان‌رضوی با تاکید بر اینکه باید شهردار آینده مشهد از مشی اعتدالی برخوردار باشد، گفت: جریان‌های سیاسی و حتی غیر سیاسی نباید گزینه‌ای را به عنوان شهردار به شورای شهر چهارم تحمیل کنند.
جواد آرین‌منش  با اشاره به نقاط ضعف و قوت شورای شهر سوم پایتخت معنوی ایران اظهار کرد: بنده شورای شهر سوم مشهد و مجموعه شهرداری را مثبت ارزیابی می‌کنم؛ در حقیقت موفقیت و نمود کاری شورای شهر در تصمیماتی است که از سوی شهردار و مجموعه شهرداری گرفته و اجرا می‌شود.
وی افزود: شورای شهر نهادی انتفاعی و جدا از شهرداری نبوده بلکه ناظر و سیاست‌گذار شهرداری است؛ هنوز شوراهای شهر ما به عنوان نهادی برای نظارت بر تمام امورهای شهری محسوب نمی شوند بلکه تنها بر عملکرد شهرداری و مجموعه‌های وابسته به آن نظارت می‌کنند.
* انشقاق میان اعضا از ضعف‌های دوره سوم شورای شهر
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان‌رضوی خاطرنشان کرد: یکی از ضعف‌‌های دوره سوم شورای شهر مشهد در واقع ایجاد انشقاق در میان اعضای شورا بود که گاهی این ضعف تصمیم‌گیری‌ها را نیز با مشکل مواجه می‌کرد؛ متاسفانه بعضاً اختلاف نظرها به خارج از شورا و به جامعه تسری پیدا می‌کرد که این موضوع نگران کننده و تنش‌زا بود.
وی تصریح کرد: باید شورای شهر چهارم مشهد مقدس منسجم، قوی و توانمند باشد هرچند که اکثریت منتخبان دوره آینده کارامد، مجرب و صاحب‌نظر هستند.
* ضرورت برخورداری شهردار آینده مشهد از مشی اعتدال و پرهیز از افراط و تفریط
آرین‌منش در ادامه در بخش دیگری از سخنان خود ویژگی‌های مهم شهردار آینده مشهد را برشمرد و اذعان کرد: باید اعضای شورای چهارم شهر مشهد توجه داشته باشند که می‌خواهند شهردار شهر مشهد مقدس را به عنوان تاثیرگذار‌ترین و مهم‌ترین کلان شهر مذهبی جهان و ویترین نظام جمهوری اسلامی ایران انتخاب کنند؛ شهر مشهد به واقع نقش انسجام دهنده و وحدت بخش ملی را ایفا کرده و همه ساله نیز میزبان یک سوم جمعیت کشور است.
وی افزود: شهردار مشهد نماد خدمات‌رسانی به تمام ایران اسلامی است نه فقط به شهروندان مشهدی؛ لذا به میزان اهمیت و جایگاه این کلان شهر مدیریت شهری آینده نیز باید از جایگاه والا و ممتاز برخوردار باشد.
وی ادامه داد: شهردار آینده مشهد باید از توانایی بالایی در جذب اعتبارات ملی داشته باشد و بتواند سهم کلانشهر مذهبی مشهد را از اعتبارات ملی استحصال کند؛ برای این امر می‌بایست شهردار آینده قدرت تعامل با دولت آینده را نیز داشته باشد که لازمه این موضوع برخورداری از مشی اعتدالی و پرهیز از افراط و تفریط است.
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان‌رضوی خاطرنشان کرد:‌ همچنین باید شهردار آینده از ویژگی عدالت‌خواهی برخوردار باشد به تعبیر دیگر اعتبارات و امکانات در کلانشهر مشهد به صورت عادلانه توزیع نشده و بخش‌هایی از شهر از محرومیت برخوردار هستند؛ امروز یک سوم جمعیت شهر مشهد حاشیه‌نشین هستند که این سبب آزار شهرندان مشهدی می‌شود. 
* شهردار آینده مشهد باید بومی باشد
وی متذکر شد:‌ دیگر ویژگی حائز اهمیت شهردار آینده پایبندی به قانون، سلامت و پاک دستی و پرهیز از ویژه خواری و قانون‌گرایی است؛ همچنین شهردار آینده باید مشهد شناس بوده و نیروی بومی باشد.
به گفته آرین‌منش انتخاب شهردار غیربومی برای کلانشهر مذهبی مشهد توهین به شعور مردمی است که به اعضای شورای دور چهارم رای داده اند لذا باید ضمن احترام به توانمندی نیروهای بومی، شهردار آینده را از میان نیروهای بومی برگزینیم تا بتواند با شناخت درست از مشکلات، راهگشای مشکلات شهری شود.
وی در ادامه دیگر ویژگی شهردار آینده را برخورداری از تجربه کافی و مفید در اداره شهر عنوان کرد و یادآور شد: داشتن مقبولیت میان مردم کلید جلب اعتماد مردم و حل مشکلات شهری است بنابراین شهردار آینده باید از جایگاه مناسبی در میان مردم برخوردار باشد.
* جریان‌های سیاسی نباید شهردار را به شورای شهر تحمیل کنند
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان‌رضوی در بخش پایانی سخنان خود تاکید کرد: نباید هیچ جریان سیاسی و غیر سیاسی گزینه‌ای را به عنوان شهردار به منتخبان شورای چهارم شهر مشهد تحمیل کند چراکه انتخاب شهردار باید بر اساس عقلانیت و خرد جمعی منتخبان دوره چهارم صورت گیرد.

 

بستن http://www.r-sadeghi.ir/news/اخبار/1392-04-23-15-26-34.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط: