نام
ایمیل
 • چنان باش که به هر کس بتوانی بگویی مثل من باش
 • سعادت دیگران بخش مهمی از خوشتبختی ماست.
 • در برابر انتقادات اگر نادرست بود بی اعتنا باش/اگر غیر منصفانه بود عصبانی نشوید/اگر از روی نادانی بود لبخند بزنید /اگر عادلانه بود از آن درس بگیرید
 • دو چیز را همیشه فراموش کن: اول به کسی خوبی کردی، دوم کسی به تو بدی کرده.
 • برگ در انتهاي زوال مي افتد و سيب در ابتداي كمال پس بيانديش چگونه خواهي افتاد همانند برگي زرد يا سيبي سرخ.
 • نزدیکترین حالات بنده به پروردگارت حالت سجده است . امام صادق علیه السلام
 • اگركسی اشتباه كردآن رابه پوشان (مثل شب)
 • از زندگی خود لذت ببر بدون آن که آن را با زندگی دیگران مقایسه کنی
 • بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد . امام حسین علیه السلام
 • صبوری گذشتن از حق خود نیست بلکه تلاشی برای دوباره رسیدن است
 • قابلیت انعطاف داشته باشید، تنها همین یک خصوصیت که بتوانید شیوه کار خود را تغییر دهید موفقیت شما را تضمین میکند.
 • کافیست به آنچه در آرزویش هستید اعتقاد داشته باشید و خود را سزاوار آن بدانید.
 • پيروزي آن نيست كه هرگز زمين نخوري، آنستكه بعداز هر زمين خوردني برخيزي.
 • گشاده دست باش ،جاری باش ،كمك كن (مثل رود)
 • اگرمی خواهی دیگران خوب باشند خودت خوب باش (مثل آینه ) مولانا
 • فراموش نکن قطاري که از ريل خارج شده ممکن است آزاد باشد ولي راه به جائي نخواهد بر د ...
 • باران رحمت خدا همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم !
 • آدم موثر و اثربخش کسی است که آینده اش رو می سازد نه این که آن را پیش بینی کند.
 • هرگز مگذار که خنده تو باعث گریه دیگری شود.
حفظ کرامت زن از الزامات رفتاری خانواده است

حفظ کرامت زن از الزامات رفتاری خانواده است


گروه: اخبارگوناگون
تاریخ درج: 1392/6/20
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 1292

کارشناس مسائل دینی گفت: حفظ کرامت زن از الزمات رفتاری خانواده است

حجت‌الاسلام کاظم راشد یزدی در دومین روز از آخرین مرحله برگزاری این همایش با اشاره به ارزش زن در اسلام، اظهار کرد: زن در مبانی دین اسلام در جایگاهی قرارگرفته که نه ذره‌ای کم تر و نه ذره‌ای بیشتراز جایگاه حقیقی خود فاصله ندارد.
کارشناس مسائل دینی گفت: دغدغه اصلی همه ما، شخصیت کشی‌هایی است که از درون خانه‌ها شروع می‌شود و به گروه‌های خارج از خانه کشیده می‌شود.
حجت الاسلام راشد یزدی بیان کرد: در تمام ادیان ابراهیمی قوانینی وجود دارد که از طریق وحی بیان‌شده و اسلام، مجموعه‌ای از قوانین تمام ادیان گذشته است؛ اصل دین بر مبنای وحی است و چیزی بر خلاف وحی وجود ندارد.
وی به بیان دیدگاه اسلام نسبت به ازدواج پرداخت و اظهار کرد:  وقتی زن و مرد بدون همسر زندگی می‌کنند ناقص بوده و به تعادل نرسیده‌اند و بعد از ازدواج، هردوی آنان به تعادل می‌رسند به گونه‌ای که خداوند بین آنان مودّت و رحمت قرار می‌دهد.
استاد اخلاق به نوع به کار بردن اسامی زن و مرد در قرآن اشاره کرد و افزود: تقدم استفاده قرآن از اسامی غوغایی در مفاهیم به پا می‌کند زیرا نوع استفاده از هر اسم و عنوانی در قرآن دارای حکت و پیامی است که باید آن را شناخت.
دریافت خدمات از260 فروشگاه در مشهد با عضویت هر فرد در طرح احسان ماندگار محقق می شود
در صورت عضویت افراد در طرح ملی احسان ماندگار امکان استفاده از تعداد 260مرکز خرید، فروشگاه و مرکز رفاهی در سطح شهر مشهد برای ایشان فراهم می شود.
یکی از اهداف اجرای این طرح فراگیرشدن سنت حسنه وقف و کار خیر در سطح جامعه است که بر این اساس طرحی تحت عنوان شبکه خدمات احسان ماندگار جهت تقویت انگیزه خیرین تدوین و اجرایی شده است تا ضمن مشارکت در کار خیر، نسبت به کاهش هزینه های ضروری خود و خانواده اقدام کند.
در این طرح که برای اعضای طرح ملی احسان ماندگار طراحی شده است، امکان ایجاد بستر و زمینه های لازم جهت دریافت تسهیلات و امتیازات ویژه در ابعاد مختلف به پاس مشارکت اعضای این خانواده بزرگ در این طرح نیکوکارانه را فراهم می کند تا به بهترین نحو ممکن از مراکز خرید و خدماتی مشخص شده با تخفیفات ویژه ای استفاده کنند.
بر مبنای طرح شبکه خدمات احسان ماندگار تمامی افراد جامعه با هر سطح از تمکن مالی در صورت عضویت در طرح احسان ماندگار و به تبع آن دریافت اسناد وقف نامه، بیمه نامه و کارت بانکی شبکه خدمات به عضویت این خانواده بزرگ فرهنگی، اقتصادی در می آیند و در کنار بهره مندی از خدمات مادی و معنوی بیمه عمر، از خدمات ویژه ای در حوزه ارزاق و مایحتاج عمومی استفاده کند.
در این طرح تعداد 260 مرکز خرید و خدمات در سطح شهر مشهد نسبت به ارائه خدمات و اقدامات لازم به اعضای طرح ملی احسان ماندگار اقدام می کنند و افراد با مراجعه به هر کدام از آنها می توانند بدون محدودیت به لحاظ میزان و دفعات استفاده، از تخفیفات ویژه بهره مند شوند.
حمایت از تولیدکنندگان داخلی مهمترین عامل رونق اقتصادی است
رئيس هیئت مديره و مديرعامل سازمان اقتصادي رضوي حمايت از توليد كنندگان داخلي را مهمترین عامل  در جهت رسيدن به رونق اقتصادي و كاهش اثرات تحريمها دانست.
مهدي عزيزيا در بازديدی از شركت شهاب خودرو اظهار کرد: در چند سال اخير عوامل مختلف از جمله وضعيت اقتصادي، تحريمهاي جهاني، نوسانات قيمت ارز و ... موجب گشت تا توليد كنندگان داخلي از جمله خودروسازان با مشكلات عديده اي مواجه شوند.
رئيس هیئت مديره و مديرعامل سازمان اقتصادي رضوي بیان کرد: در اين ميان شركت شهاب خودرو نيز از اين قاعده مستثني نبود، اما با الطاف خداوند و عنايات حضرت رضا (ع)، تلاش، همدلی و همکاری مديران، كارشناسان و كاركنان،  برنامه ريزي و انضباط كامل، و.... این شرکت توانست موجبات فعال تر شدن خطوط توليدي و حضور بيشتر در بازار خودرو را فراهم کند.
عزيزيان تاكيد كرد: شركت شهاب خودرو ضمن مقاومت در برابر مشكلات عديده اي كه در گذشته با آن روبرو بوده است امروزه با حضور فعال در عرصه خودروسازي به فعاليت اثر بخش خود دراين صنعت ادامه می دهد.
بستن http://www.r-sadeghi.ir/news/اخبار/1392-06-20-13-41-55.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط: