نام
ایمیل
 • پيروزي آن نيست كه هرگز زمين نخوري، آنستكه بعداز هر زمين خوردني برخيزي.
 • از زندگی خود لذت ببر بدون آن که آن را با زندگی دیگران مقایسه کنی
 • گشاده دست باش ،جاری باش ،كمك كن (مثل رود)
 • اگركسی اشتباه كردآن رابه پوشان (مثل شب)
 • در برابر انتقادات اگر نادرست بود بی اعتنا باش/اگر غیر منصفانه بود عصبانی نشوید/اگر از روی نادانی بود لبخند بزنید /اگر عادلانه بود از آن درس بگیرید
 • بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد . امام حسین علیه السلام
 • فراموش نکن قطاري که از ريل خارج شده ممکن است آزاد باشد ولي راه به جائي نخواهد بر د ...
 • قابلیت انعطاف داشته باشید، تنها همین یک خصوصیت که بتوانید شیوه کار خود را تغییر دهید موفقیت شما را تضمین میکند.
 • آدم موثر و اثربخش کسی است که آینده اش رو می سازد نه این که آن را پیش بینی کند.
 • نزدیکترین حالات بنده به پروردگارت حالت سجده است . امام صادق علیه السلام
 • دو چیز را همیشه فراموش کن: اول به کسی خوبی کردی، دوم کسی به تو بدی کرده.
 • برگ در انتهاي زوال مي افتد و سيب در ابتداي كمال پس بيانديش چگونه خواهي افتاد همانند برگي زرد يا سيبي سرخ.
 • اگرمی خواهی دیگران خوب باشند خودت خوب باش (مثل آینه ) مولانا
 • کافیست به آنچه در آرزویش هستید اعتقاد داشته باشید و خود را سزاوار آن بدانید.
 • صبوری گذشتن از حق خود نیست بلکه تلاشی برای دوباره رسیدن است
 • هرگز مگذار که خنده تو باعث گریه دیگری شود.
 • چنان باش که به هر کس بتوانی بگویی مثل من باش
 • سعادت دیگران بخش مهمی از خوشتبختی ماست.
 • باران رحمت خدا همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم !
جابه جایی 75 هزار دانش‌آموز توسط 7 هزار دستگاه تاکسی

جابه جایی 75 هزار دانش‌آموز توسط 7 هزار دستگاه تاکسی


گروه: اخبارگوناگون
تاریخ درج: 1392/6/24
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 1174

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید 75 هزار دانش‌آموز توسط 7 هزار تاکسی سرویس‌دهی خواهند شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هادی عطارزاده طوسی افزود: طی سال تحصیلی گذشته 70 هزار دانش‌آموز در مشهد توسط تاکسی‌ جابه جا شدند که این آمار با افزایش 15 الی 20 درصدی در سال ‌تحصیلی جدید به 75 هزار دانش‌آموز افزایش خواهد یافت.
وی با اشاره به افزایش 20 درصدی نرخ کرایه تاکسی‌ها برای سرویس‌دهی دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید گفت: والدین می‌توانند برای اطلاع از نرخ سرویس ها به آدرس سازمان به نشانی www.taxi.mashhad.ir مراجعه کنند و از بهای خدمات سرویس مدارس به صورت ماهیانه و به ازای هر نفر اطلاع یابند.
وی تاکید کرد: هیچ سرویسی اجازه ندارد خارج از این تعرفه مبلغی را دریافت کند.
توقیف سرویس‌های مدارس بدون برچسب
عطارزاده در ادامه به برخورد شدید با سرویس‌های مدارس بدون برچسب در سال‌تحصیلی جدید اشاره و تصریح کرد: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته هریک از سرویس‌های مدارس که بدون برچسب مشغول جابه‌جایی دانش‌آموزان باشند اعمال قانون خواهند شد و از فعالیت آن‌ها جلوگیری می‌شود.
به گفته وی باید تمامی رانندگان سرویس‌های مدارس دارای معاینه فنی خودرو، بیمه سرنشین و دارای کارت سرویس مدارس باشند.
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد ادامه داد: بر چسب‌های ویژه تا 5 روز قبل از شروع سال تحصیلی نصب خواهند شد.
برخورد شدید با سرویس‌های شخصی مدارس در سال تحصیلی جدید
عطارزاده طوسی در ادامه از نوع فعالیت سرویس‌های مدارس یاد کرد و گفت: طبق قانون تنها خودروهایی اجازه جابجایی دانش‌آموزان را به عنوان سرویس مدارس دارند که دارای پروانه فعالیت از سازمان تاکسیرانی باشند.
وی با غیرقانونی خواندن فعالیت سرویس های شخصی مدارس تاکید کرد: در سال تحصیلی جدید پلیس راهور و سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی مشهد بر فعالیت سرویس‌های مدارس نظارت خواهند کرد که در صورت مشاهده هر گونه فعالیت سرویس شخصی به شدت با افراد قانون شکن برخورد خواهد شد.
عطارزاده ادامه داد: اگر هریک از مدیران مدارس فرد خاصی را که توانایی جابجایی دانش‌آموزان به عنوان سرویس مدارس را دارد شناسایی کرده و قصد همکاری با وی را دارند باید این فرد را به سازمان تاکسیرانی معرفی کنند تا این سازمان فرد مورد نظر را تایید و بعد از ارائه مجوز، به آموزش و پرورش معرفی کند.
تایید 47 شرکت برای خدمات سرویس مدارس
معاون بازرسی و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد نیز عنوان کرد: تاکنون 47 شرکت تاکسیرانی برای جابجایی دانش‌آموزان به عنوان سرویس مدارس مشهد مشخص و تعیین صلاحیت شده‌اند که اسامی آنها به آموزش و پرورش ارسال شده است.
محمد پور اضافه کرد: خودروهای پراید، پیکان، پژو، سمند، ال 90 و انواع ون‌ها و خودروهای گروهی از جمله وسایل نقلیه‌ای هستند که به عنوان سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید جابجایی دانش آموزان را بر عهده خواهند گرفت.
سرویس‌های مدارس ابتدایی مجاز به جابجایی تنها 5 دانش‌آموز هستند
معاون بازرسی و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد در خصوص ظرفیت جابجایی تعداد نفرات هر سرویس توضیح داد: با تعامل‌های صورت گرفته در سال تحصیلی جدید تنها سرویس‌های مدارس ابتدایی مجاز به جابجایی 5 دانش‌آموز هستند.
محمدپور ادامه داد: سرویس‌های مدارس راهنمایی و دبیرستان اگر بیشتر از 4 دانش‌آموز را برای جابجایی سوار خودرو خود کرده باشند توسط پلیس توقیف خواهند شد.
وی همچنین به تغییر رانندگان در یک ‌سال فعالیتشان به عنوان سرویس مدارس اشاره کرد و افزود: در این زمینه هم اگر راننده‌ای به مشکلی برخورد و توان جابه‌جایی دانش‌آموزان را نداشت برای جایگزینی باید صلاحیت فرد جدید به تایید این سازمان و آموزش و پرورش برسد.
به گفته وی هیچ راننده‌ای حق ندارد در مسیر جابجایی، دانش‌آموزی را خارج از مسیر اصلی پیاده و سوار کند چرا که در صورت بروز هرگونه مشکل با فرد متخلف برخورد خواهد شد و این امر ممنوع است.
وی در خصوص بازرسان سرویس‌های مدارس نیز خاطرنشان کرد: 25 خودرو گشت و نظارت در طی سال بر نوع فعالیت سرویس‌های مدارس نظارت خواهند داشت و در صورت بروز تخلف با رانندگان خاطی برخورد خواهند کرد.

بستن http://www.r-sadeghi.ir/news/اخبار/1392-06-24-10-54-40.html
مطالب مرتبطمطالب مرتبط: